Loading...
Yemekhane Nedir? 2018-09-28T10:35:50+00:00

Herkesin buluştuğu lezzet: YEMEKHANE!

 

Yemekhane, 2008 yılından bugüne kurumsal yemeği bireysel lezzet ve damak tadı ile buluşturmaktadır. Holdinglerden bankalara, eğitim kurumlarından ulusal ve uluslararası zincir firmalara, rafineriden otomotive, bilişimden sağlık sektörüne kadar geniş bir müşteri portföyüne %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilmektedir.

Yemekhane mutfağında her yemek, usta şefler yönetiminde, en kaliteli malzemelerle, taze olarak pişirilir ve pişirildikten kısa bir süre sonra servis edilir.

Yüksek kalite standardımızı ise yüksek eğitim aşamalarımıza borçluyuz. Yemekhane bünyesinde işbaşı yapan her personel detaylı oryantasyon eğitimlerine tabi tutulmaktadır.

Yemekhane’nin tüm çalışanları, yüksek üretim kalitesi ve hijyen standartlarını yerine getirir. Titizlikle uygulanan bu standartlar, yemeğin hazırlanışından sunumuna kadar her aşamasında günlük olarak denetlenir

Üretimde kullanılan sebze-meyveler teknolojik ekipmanlar kullanılarak ayıklama, yıkama ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçirilerek sunuma hazır hale getirilir. Tüm ekipmanlar ve ortam düzenli olarak dezenfekte edilir ve etkinliği periyodik analizlerle ölçülür.

Uluslararası gıda güvenliği standartlarına göre üretim yapan Yemekhane, kalite ve gıda güvenliği alanında yaptığı çalışmalarla da sektörde önemli bir yere sahip olmuştur.

Dünya standartlarında, güvenilir lezzetlerle buluşmak için sizleri de Yemekhane’ye bekliyoruz.