Loading...

Sektörün Trendlerini Belirleyen Kurum: YEMEKHANE!

 

Günümüzde profesyonel yaşamın hemen her alanında catering hizmeti ile karşılaşabilirsiniz. Ülkemizde catering hizmeti veren yemek şirketleri niceliksel olarak hızla artmaya devam ederken sektörün pazar payında da ciddi bir yükseliş söz konusu. Her sektörde faaliyet gösteren kurumsal firmalar tarafından ya da tek seferlik kurumsal ve bireysel organizasyonlar için catering ve toplu yemek hizmetlerine sıklıkla başvuruluyor.

İş verimliliğine katkısı, çalışan mutluluğunu ve motivasyonunu artırması gibi gerekçeler kaliteli bir öğle yemeği hizmetini pek çok firma için zorunluluk haline getiriyor. Okullardan farklı sektörlerde varlık gösteren holdinglere, KOBİ’lerden banka ve üretim tesislerine kadar belirli mesai saatleri arasında faaliyet gösteren her türlü kurum, personel yemekleri için profesyonel catering firmaları ile iletişime geçiyor.

Kendini durmaksızın yenileyen yeme-içme kültüründe kaliteli bir hizmet vermek için bu sektörün dinamiklerini yakından takip edebilme, yeni trend ve eğilimlere açık olma, zamanın gerisinde kalmama gibi vasıflar önemli rol oynuyor. Catering alanının da diğer tüm yeme-içme alanları gibi devamlı değişip dönüşerek zamana ayak uydurmak mecburiyetinde olduğunu unutmamak gerekiyor.

 

10 senelik sektör tecrübesi ile Yemekhane bugün ülkemizde faaliyet gösteren en profesyonel catering firmaları arasında yer almayı başarıyor. Kurumsal yemekte devrim kabul edilen bireysel ve butik damak tadı anlayışını, organik ürünler kullanarak ürettiği zengin yemek çeşitleri ile hayata geçiriyor. Butik ve birbirinden lezzetli yemekler ile kurumsal yemekte çıtayı hayli yukarılara taşıyor. Aynı anda hem geleneksellikten hem de deneysellikten beslenen Yemekhane kültürü, kendini ve yemek menüsü alternatiflerini sürekli olarak yeniliyor. Aynı anda Türk ve dünya mutfaklarının lezzetlerini mutfağına taşıyan Yemekhane, ev yemekleri tadında et ve sebze yemekleri, binbir çeşit yöresel yemekler aracılığı ile mesai saatleri içinde çalışanların motivasyon kaynağı olmayı başarıyor. Sunum konusunda da özgün ve yenilikçi bir bakış açısını hayata geçiriyor. Farklı müşteri portföylerinin talep ve beklentilerini karşılamak üzere yeni çözümler geliştirip uyguluyor. Böylece catering sektörüne pek çok anlamda liderlik ederek zamanın ilerisine geçiyor.

Yemekhane, doğallıktan, organikten, lezzetten, kaliteli sunum ve yemek servisinden yana tavrını her koşulda muhafaza ettiği gibi catering sektöründe çığır açacak yeni adımlar atmaktan geri durmuyor. Yemekhane bünyesinden doğan iki yeni marka, firmanın bu anlamdaki lider konumunu büyük oranda doğruluyor. Vitaminhane ve Kahvehane isimleriyle öne çıkan iki alt marka, kurumsal yemek hizmet standartlarını epeyce yükseğe çıkarıyor. Vitaminhane, vitamin bar ve modern büfe konseptini başarıyla sürdürürken Kahvehane, nitelikli kahve, kek ve pasta çeşitleri ile eksiksiz bir cafe menüsü sunuyor. Özenli sunum ve hizmet anlayışı konseptiyle yola çıkan bu iki marka, çalışanlar için alternatif alanlar yaratmayı başarıyor. Bu alanlarda yeme-içme hizmeti alma seçeneğine sahip olan çalışanlar kendilerini biraz daha özel hissediyor ve bu da iş verimliliğini doğrudan ve olumlu yönde etkileyen bir unsur olarak karşımıza çıkıyor.

 

Tüm bunların yanı sıra hijyen standartlarıyla gıda ve iş güvenliği alanlarında gösterdiği hassasiyet, sahip olduğu sektörel sertifikalarla da tescillenen Yemekhane, yemek üretiminde daima güven ve özen ekseninde hareket ediyor.

 

Kaliteli ve butik yemek, profesyonel ve öncü hizmet misyonu ile fark yaratan Yemekhane, catering sektöründe kalıcı ve ayrıcalıklı bir konuma sahip. Çünkü yerinde mutfak hizmeti veriyor.

Değişimden, gelişimden ve ilerlemeden yana tavrıyla sektörün belirleyici ve lider firması olmaya bugün olduğu gibi yarın da devam edecek. Yemekhane uygulamalarının sektör trendlerine dönüşmesi ise süregiden ve beklenen bir durum.

Siz de kurumsal ve toplu yemeğin en güvenilir ve doğru ismi Yemekhane’yle vakit kaybetmeden tanışın, mutlu müşterilerimiz arasına katılın.

 

2018-09-26T11:03:38+00:00